Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?
Haber
19 Mayıs 2021 - Çarşamba 21:09 Bu haber 229 kez okundu
 
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?
Kademeli normalleşme takvimi neticesinde, 1 Haziran'a kadar takvimin ilk aşaması uygulamaya konuldu. Hafta içi akşam 9'a kadar getirilen sokağa çıkma izni, hafta sonu yasak mı? detaylar haberimizde
GÜNDEM Haberi
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

Kademeli normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte hafta sonu yasakları da yeniden gündeme geldi. İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayınladığı kademeli normalleşme genelgesi ile birlikte yasak saatlerinin değiştiğini duyurdu. 22-23 Mayıs 2021 hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu yasak var mı gibi soruların yanıtı da herkes tarafından araştırılmaya başlandı. Peki 22-23 Mayıs hafta sonu yasak mı?

22-23 Mayıs hafta sonu yasak var mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Kademeli normalleşme genelgesine göre hafta sonu yasakları devam edecek. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı tam kapsamlı şekilde uygulanacak 22 Mayıs Cumartesi ve 23 Mayıs Pazar günleri sokağa çıkmak yasak olacak.

Sokağa çıkma yasağı saatleri değişti mi?

Tam kapanma sürecinin sona ermesinin ardından sokağa çıkma yasağı saatleri değişti. Artık hafta içi 21.00- 05.00 arasında sokağa çıkmak yasak olurken hafta sonu yine tam zamanlı olarak sokağa çıkma kısıtlaması devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: sokağa çıkma yasağı, normalleşme, hafta sonu sokağa çıkmak yasağı var mı?
Yorumlar
Haber Yazılımı