Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısına silahlı saldırı
Haber
13 Temmuz 2021 - Salı 15:21 Bu haber 500 kez okundu
 
Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısına silahlı saldırı
Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher, makamında görev başındayken ekibinde yer alan bir polis memurunun silahlı saldırısına uğradı. Cevher saldırı ardından olay yerinde yaşamını yitirdi.
ASAYİŞ Haberi
Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısına silahlı saldırı

Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Cevher, makamında görev başındayken ekibinde yer alan bir polis memurunun silahlı saldırısına uğradı. Cevher, saldırının ardından olay yerinde yaşamını yitirdi.

Hasan Cevher, Hakkari İl Emniyet Müdür yardımcısı olarak görev yapıyordu. Kaç yaşında ve nereli olduğun bilinmeyen Cevher, Hakkari'de Çevik Kuvvet polislerinden sorumluydu. Geçmişte İstanbul Güvenlik Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

12 Ağustos 2017'de Hakkari'ye atandı. 2 çocuk babası Cevher orada Çevik Kuvvet'ten sorumlu Hakkari İl Emniyet Müdür Yardımıcı olarak görev yapıyordu.

Hasan Cevher, 13 Temmuz 2021 Salı günü ekibinde yer alan bir polis memurunun silahlı saldırısına uğradı. Cevher saldırı ardından olay yerinde yaşamını yitirdi.

Olayı gerçekleştiren polis memurunun Çevik Kuvvet’te görevli olduğu ve psikolojik sorunlarının olduğu öne sürüldü. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hasan Cevher, Hasan Cevher kimdir, hakkari il emniyet müdür yardımcısı, hakkari emniyet müdürlüğü,
Yorumlar
Haber Yazılımı