Ronaldo’dan CZN Burak’a teklif
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 22:20 Bu haber 284 kez okundu
 
Ronaldo’dan CZN Burak’a teklif
Dünyanın birkaç yerinde restoran açan ve sosyal medyada “CZN Burak” ismiyle bilinen Burak Özdemir’e Ronaldo’dan teklif geldi.
SPOR Haberi
Ronaldo’dan CZN Burak’a teklif

İnstagram’da 27 milyon takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda şef olan Burak Özdemir (CZN Burak), Atletico Madrid’te top koşturan futbolculara kek ve dolma, Real Madrid kaptanı Marcelo'ya ise kebap yaptı. Özdemir ayrıca, Cristiano Ronaldo'dan gelen teklifi de açıkladı.

 

LA LİGA DAVET ETTİ

 

İspanya La Liga kurumunun, 1. Futbol Ligi'nin dünyada tanıtım ve pazarlama çalışmalarına destek olması için anlaştığı 100'den fazla sosyal medya fenomeninden (influencer) biri olan Burak Özdemir, La Liga'nın davetlisi olarak gittiği başkent Madrid'de açıklamalarda bulundu.

 

ÖZDEMİR’İN LA LİGA İLE TEMASLARI

 

La Liga ile sürekli temasta olduğunu, İspanya'ya 4. kez geldiğini söyleyen Özdemir, La Liga ile olan ilişkisini "Gıda evrensel olduğu için futbol da evrensel. La Liga bana ulaştığında 'Burak sen yaptığın yemeklerle dünyanın dört bir tarafına Türk mutfağını tanıtıyorsun. Biz de İspanyollar olarak futbolla ünlüyüz, futbolu çok seviyoruz. Bu ikisini birleştirelim, ortak projeler yapalım' dediler" diyerek anlattı.

 

İSPANYOLLAR BİZİ ÇOK SEVİYOR

 

İspanya’daki insanların gerçekten ülkemizi çok sevdiklerini, Türklere ve kültürümüze aşina olduklarını gördüğünü ifade eden Özdemir, sözlerine şöyle devam etti: "Atletico Madrid'in stadının açılışının 4. yılı kutlaması dolayısıyla çok büyük bir kek yaptık. Ayrıca Atletico Madrid oyuncularına dolma yaptım. Real Madrid'e de davet edildik ve özel futbolcularıyla beraber yemek yedik. Real Madrid'in kaptanı Marcelo çok yakın arkadaşım. Onunla beraber, evinde kebap yaptık. O da çok mutlu oldu, çok sevindi. Bu profesyonel bir çalışma ama gelir sağlamadığım bir iş. Karşılıklı iş birliği yapıyoruz."

 

CRİSTİANO RONALDO BENİM ARKADAŞIM

 

La Liga dışındaki liglerle herhangi bir iş birliği yapmadığını ancak İngiltere'nin Manchester United Kulübü ile görüştüğünü de belirten Özdemir, "Cristiano Ronaldo abi benim arkadaşım. Kendisiyle Dubai'deki restoranıma geldiğinde tanıştık. Bana o ısrar etti. 'Burak İngiltere'ye gel.' dedi. Görüşme içerisindeyiz. İnşallah yakında orada da bizi görebilirsiniz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: czn burak, burak özdemir, la liga, ronaldo, Marcelo,
Yorumlar
Haber Yazılımı