The Simpsons’lar yine bildi
Haber
20 Temmuz 2021 - Salı 17:35 Bu haber 153 kez okundu
 
The Simpsons’lar yine bildi
İsmi komplo teorileriyle sıksık anılan ünlü çizgi film dizisi “The Simpsons” İngiliz milyarder Richard Branson’ın 6 gün önce gerçekleştirdiği uzay seyahatinin benzerini 2014 yılında yayınlanan bir bölümünde tasvir ettiği ortaya çıktı.
DÜNYA Haberi
The Simpsons’lar yine bildi

Yakın tarihte meydana gelen olaylara seneler öncesinden yer vermesi ile bilinen ve komplo teoriklerine çokça konu olan “The Simpsons” çizgi film dizisinin 2014 yılında Virgin Galactic’in sahibi Richard Branson’un uzay uçuşunu öngördüğü ortaya çıktı.

SANAT SAVAŞI” İSİMLİ BÖLÜMDE GERÇEKLEŞMİŞ

The Simpsons dizisinin 25. sezonunda “Sanat Savaşı” isimli bölümde gerçekleşen sahnede Richard Branson uzay mekiğinde süzülerek bir tabloyu seyrediyordu. Daha sonra sahne sosyal medya kullanıcıları tarafından Branson’ın 11 Temmuz günü yaptığı uçuşla karşılaştırıldı.

KULLANICLARDAN DEĞİŞİK YORUMLAR GELDİ

Bir Twitter’da kullanıcısı, Richard Branson’un uzaya turist gönderme hedefiyle 2004 yılında Virgin Galactic’i kurduğunu ve dizinin burada çok büyük bir kehanette bulunmadığını vurguladı. The Simpson’s dizisi 1989 yılından beri yayınlanıyor ve en büyük tahmini olarak Donald Trump’ın başkanlığını 2000 yılında ‘Bart to the Future’ bölümünde yer vermesi görülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: The Simpsons, Richard Branson, Virgin Galactic,
Yorumlar
Haber Yazılımı